All posts in Güncel Çalışmalar

Herhangi bir ortamdan çekilen ve merkezi bir sunucuya gönderilen bir fotoğrafta bulunan Yüz görseline ait kalite oranlarının belirlenmesi, sınıflandırılması ve kullanıcıya geri bildirimde bulunulması alanında bir çalışma yürütüyoruz.

Çalışma kapsamında bir bulut servisi hizmeti amaçlıyoruz. Bu sayede belirli kurumlar ve organizasyonlar bu servisi ücretsiz olarak kullanabileceklerdir. Herhangi bir kişisel kayıt almadan gerçekleştireceğimiz bu servis hizmetinin siz değerli iş ortaklarımıza faydalar sağlayabileceğini düşünüyoruz.

 

Başlıca kullanılabileceği alanlar

– Bankalar

– Sınav Merkezleri

– Kimlik Kartı üzerine fotoğraf basımı yapan her organizasyon

 

Not : Servis ve hizmet detayları hakkında bilgi almak için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

MIA-MED Sağlık bilişim sistemleri Hastane Bilgi ve Yönetim sistemi,  vizyon olarak sağlık tesisi içinde ve dışında gerçekleştirilen tüm işlemleri en verimli ve yönetilebilir haliyle kullanıcılarına sağlayabilmek amacını hedeflemektedir. Bu kapsamda gerçekleştirilen projeler ve entegrasyonlarda yapılan çalışmalar tamamen kağıt ve sözlü olarak yönetilen iş akışlarının da kayıt altına alınarak tam otomasyonun gerçekleştirilebilmesidir.

Özellikle sistemin kullanıcıları olan doktorlar, hemşireler, veri giriş uzmanları, yöneticiler, birim kullanıcıları ve hastalar arası bilgi ve veri paylaşımında temel kurgu Kağıtsız-Evraksız iletişimi üzerine kurulmuştur ve geliştirilmeye devam edilmektedir.

 

Bu doğrultuda yürütülen çalışmalarda MİA-MED HBYS otomasyonu üzerinde sağlanan bir çok işlev kağıt ve evrak sorununu ortadan kaldırmaktadır.

 

 • Hasta yatak önü mobil ekranlar sayesinde doktor ve hemşireler bilgi girişlerini ( muayene, yorum ve ilaç istemi) otomasyona dahil olarak gerçekleştirmekte
 • Birimler arası gönderilen belgeler ortadan kaldırılarak otomasyon üzerinden akış sağlanması
 • Laboratuvar sonuçlarının hastalara Kiosk ve web ortamında sağlanması
 • Randevu ve sıra bilgilerinin Kiosk ve web ortamında sağlanması

 

Çalışmalarımız hakkında daha detaylı bilgi almak ve görüşlerinizi belirtmek için lütfen bize ulaşınız…

 

 

 

 

 

MIAFaceID_IdentifyScreen
MIAFaceID_Enrollment
MIAFaceID_Settings

MIA FaceID Yüz tanımlama projesi kapsamında geliştirilmekte olan ürün ailesine yakın zamanda katılacak olan Iphone ve IPAD uygulması olan MIA FaceID Yüz Tanımlama Mobil uygulaması yakında Apple Uygulama Mağazasında yerini alacak.

 

Ücretsiz indirilebilecek uygulamamız sayesinde sisteme uygulamamıza üye olan herkese sistemin test edilebilmesi için sınırlısayıda kayıt ve sorgulama olanağı sağlanacak.

 

Kurum veya organizasyonların isteğine bağlı olarak kapalı ve güvenli bir ağa dahil olarak da kullanılabilecek uygulamamız güvenlik ve denetleme alanlarında kolaylıkla kullanılabilir bir yapıya sahiptir.

 

Kısaca Uygulamamıza ait temel özellikler

 • Kullanıcı adı ve Parola ile giriş veya Kamera’dan yüz resmi çekerek giriş seçeneği
 • Yeni bir kişiye ait resim ve kısa demografik bilgiler ile kayıt olanağı
 • Kameradan çekilen veya galeriden seçilen bir kişi resminin kayıtlı veritabanında sorgulanabilmesi ve varsa sonuçların incelenmesi
 • Önceki başarılı sorgulama sonuçları
 • Önceki başarısız sorgulama sonuçları
 • Çoklu dil desteği ( Türkçe, İngilizce)
 • Intranet veya Internet üzerinden kullanım olanağı
 • Lokasyon bazlı (GPS) sorgulama desteği
 • Merkezi Sistem Kayıt ve Raporlama Desteği

 

Yakın zamanda kullanıma sunulacak uygulamamız hakkında detaylı bilgi almak için lütfen bize ulaşın.

 

* Not : Eklenen resimler temsili resimlerdir, uygulamada sağlanacak ekranların bir kısmını temsil etmesi açısında sunulmuştur.